Udstillerliste Valdemars Slot 2018



BHIP www.bhipeurope.eu/
Buehlow Keramik www.buehlow-keramik.dk
danishgranolacompany www.danishgranolacompany.dk
Dansk Land og Strandjagt www.dls-jagt.dk/
FashionHero www.fashionhero.dk
Fredlund byg Aps www.fredlundbyg.dk
HKS H. Lode  
Hundeparadiset www.hundeparadiset.dk/
Omlet Danmark www.omlet.dk
Strømdal Design www.stromdal-design.com/da/
Abonnementsalg www.abonnementssalg.dk
Tesla Motors Denmark ApS https://www.teslamotors.com/da_DK/
Velorbis www.velorbis.com/da/
Martin Vestergaard www.martinvestergaard.com
Momo Mode  
Falck Privat + Falck Produkter www.falck.dk
Verisure www.dansikring-direct.dk
By K Copenhagen www.bykcopenhagen.dk
Dansk Blindesamfund www.blind.dk
World of Comfort www.worldofcomfort.dk
Rene Jensen Smykker  
Rigtig Hundemad www.rigtighundemad.dk
Agria Dyreforsikring www.agria.dk/kontakt-os/
Dansk Kennel Klub www.dkk.dk
DiGusto Ivs www.digusto.dk
Hjertedyr.dk www.hjertedyr.dk
Sano Canis zoneterapi til hunde www.hundezone.dk
Den Engelske Gartner www.den-engelske-gartner.dk
Mjødladen www.mjoedladen.dk
Nordisk Salt Skrub www.nordisksaltskrub.dk
Helicompany www.helicompany.dk
Aqua Danmark  
OK Benzin Sjælland www.ok.dk/
Pølsebrødet www.pølsebrødet.dk
Von Ib Feldt www.vonibfeldt.dk
We Care 4 U www.wecare4u.dk
Dubarry Shoes Sweden Filial www.dubarry.se
The Thin Blue Line www.thethinblueline.dk
Hundens Tarv www.hundenstarv.dk
Memoshop.dk www.memoshop.dk
Bjergbylund c/o Administration & Service ApS www.bjergbylund.dk
Hængekøje Marked - Tropical www.haengekoje.dk/
Red-X Clothing  
Front Marketing www.telmore.dk
Skandinavisk Skoleinventar ApS www.mit-udekoekken.dk
DRU - Dansk Racehunde Union www.dru.dk
Nelles Kaffebar www.nellesbar.dk
Radio & Tv-Eksperten www.radioogtveksperten.dk/
Room8 www.zoom-odense.dk
Safe Group Fyn ApS - Com4tzone Fyn www.com4tzone.dk
Bruun-Larsen Motorcykler www.bruun-larsen.dk/
ECOstyle www.ecostyle.dk
HOCL / Site Of Wonder www.hocl.online
Is fra Skarø www.isfraskaroe.dk
Subaru Auto Centrum Odense www.autocentrum-odense.dk
Bayern Autogroup Odense www.bag.dk
Cups4Cakes www.cups4cakes.dk
Orkidéklubben Fyn www.orkideklubbenfyn.dk
Munkebo Mikrobryg Aps www.munkebo-mikrobryg.dk
OK Køkkenrenovering distrikt 10 ApS www.okkr.dk
Gopa.dk www.gopa.dk
Retrobia www.retrobia.dk
Kovaline www.kovaline.dk
Fyns Tag- & Facaderens www.fynstag.dk
Lindebjerg A/S www.senior.lindebjerg.dk
Spenco Sandaler www.spenco.dk/
Terrassevarmer.dk www.terrassevarmer.dk
KH Anlæg & Planteservice www.khplanteskole.dk
Finka.dk www.finka-gavekurve.dk/
Fri bikeshop Svendborg www.fribikeshop.dk/cykler-svendborg
Home Svendborg v/Jens Storm www.home.dk
Hotel Christiansminde www.christiansminde.dk
K-kompagniet www.boerkfashion.dk
Lê Trang www.letrang.dk
SEF.AS www.sef.dk
Sparekassen Fyn A/S www.sparfyn.dk/
Svendborg Streetfood www.svendborgstreetfood.dk/
Svendborg Vinduer Aps www.svendborgvinduer.dk/
Søkrog vvs A/S www.soekrog-vvs.dk/
Tankefuld Living www.tankefuldliving.dk/
VW Svendborg www.vw-svendborg.dk/
Kene Gulve & Gardiner ApS www.pristed.com
multiflower design www.multiflowerdesign.dk
Ringe Maskinforretning www.ringemaskinforretning.dk/
Rynkeby Foods A/S www.rynkeby.dk
Vantinge El www.vantingeel.dk
Butik Hjortshøj www.butik-hjortshoej.dk/
Midtfyns Bryghus www.midtfyns-bryghus.dk
Nr. Lyndelse Bageri www.nrlyndelsebageri.dk
Årslevsmeden ApS www.aarslevsmeden.dk/
Aeva Smykker www.da-dk.facebook.com/AEVASmykker
MH Trading / Butik Lena www.magic-house.dk/
Tenna Nielsen  
By Kjaergaard www.bykjaergaard.dk/
Galleri Lustrup www.gittelustrup.dk/
Hattemanden Svend Erik Kjær www.hattemanden.dk
Ragno Nero // MeRox www.merox.dk/
Eldorado A/S www.eldorado.dk
Witas.dk www.witas.dk
Dyreforsikring Danmark www.dyreforsikringdanmark.dk/
Butik Balou www.butikbalou.com/
Det Hyggelige Hus www.det-hyggelige-hus.com
Dansk Retriever Klub Sydjylland www.drk-sydjylland.dk
AMS Design v/Anne Margrethe Sørensen www.amsdesign.dk
All Dogs Weightpull  
DcH Eftersøgningstjeneste  
TBS Grillshop www.tbsgrillshop.dk
Nose Work / v. Grethe Lausen Jørgensen  
Biosol v/ Bent Brunsgaard www.biosol.dk/
De 9 Muser www.de9muser.dk
Hundelinen.dk www.hundelinen.dk
Hyrdehunde  
Hyggeshoppen.dk www.hyggeshoppen.dk
MaxKrukket www.maxkrukket.dk
Persidan Trading ApS www.persiskegalleri.dk/
Dolphin Healthcare www.dolphin-healthcare.dk
Marchen Risør Smykker www.marchensakupunktur.dk/
Pandekageboden www.pandekageboden.dk/
Pandora Kitchen www.pandorakitchen.dk
ARION - NATURAL BRANDE A/S www.arion-petfood.dk
Denwax www.denwax.com
Draw Doodles Study www.drawdoodlesstudy-shop.dk
Nordlys Denmark www.nordlysdenmark.dk
Birkegårdens Sæberi www.birkegaardenssaeberi.dk
Velværestarterher.dk www.velvaerestarterher.dk
Funballz ApS www.funballz.dk
Risskov Ost ApS www.risskovost.dk
Egå Slagteren www.egaaslagteren.dk
Supell ApS www.supell.dk/
Danmarks Jægerforbund - Fyn www.jaegerforbundet.dk
Grönfeld www.gronfeld.dk
Akupunkturklinikken Bech www.aku-hammel.dk/index.html
Frans Barstad www.fransbarstad.dk/
Skind & Uld www.skindoguld.dk
Hansen Handel www.prosleep.dk
SellyOak www.sellyoak.dk
Unknown Furniture www.unknown-furniture.dk
Foreningen Den Gamle Broholmer  
Kingsmoor A/S www.kingsmoor.dk
Alexandras Events www.whitestoneprodutc.com
Smarteyes www.smarteyes.dk/
Lopa-design www.lopa-design.com/
Mocca & fad  
FunFood Facebook - FunFooddk
Andersen Denmark www.andersen-sleep.dk
Nordic Gourmet Factory ApS www.nocrapgourmet.dk
Online Hundetræning www.hundetraening-online.dk/

Om os

Vi arrangerer livsstilsmesser og julemarkeder på danske slotte. Slottene giver en helt særlig oplevelse til messerne, hvor de besøgende typisk er familier, der gerne bruger en hel dag med os.

1
 
 
 

CHPevent ApS

Bladknæk 32
6200 Aabenraa
20 55 02 32
CVR: 39410095

Åbningstider

Du kan kontakte os i vores åbningstider:

  • Mandag-torsdag: 08:30 - 16:00
  • Fredag: 08:30 - 15:00
  • Lørdag & søndag: Lukket